گالری تصاویر

طراحی سفارشی می‌خواهید؟ کارگاه جواهری میکا با استادکاران ماهر هر نوع تغییر یا ساخت محصول مشابه را برای شما انجام می‌دهد. حتی اگر طرحی که می‌خواهید را ندارید، ما در جواهری میکا برایتان طراحی کرده و سفارشتان را تا مبلغ مدنظرتان اجرا خواهیم کرد. برای سفارش محصول سفارشی طبق سلیقه‌تان با سایز یا وزن دلخواه، روی دکمه پایین سمت راست صفحه بزنید تا در سریع‌ترین زمان پاسخگوی شما باشیم. تمام راه‌های تماس با جواهری میکا را در صفحه تماس با ما ملاحظه کنید.

جواهری میکا با کارگاه طلاسازی فوق تخصصی و زیر نظر ماهرترین اساتید ساخت زیورآلات، امکان اجرا و ساخت هر نوع زیورآلات طلا شامل انواع انگشتر، پلاک های اسم، گوشواره، دستبند چرم و غیره را دارد. اگر محصولی که مد نظرتان هست را روی سایت پیدا نکردید، به پشتیبانی آنلاین پیام دهید. ما در سریع ترین زمان پاسخگوی شما هستیم. بسیاری از مشتریان طرحی در ذهن دارند اما مشابه آن را ندیده‌اند. یکی از خدماتی که به صورت تخصصی در جواهری میکا به مشتریان ارائه می‌شود تحقق رؤیای ذهنی مشتریان به واقعیت است. طراحان مجموعه جواهری میکا به طور تخصصی هر نوع ایده‌ای که شما داشته باشید را طراحی می‌کنند و در کارگاه برایتان تولید می‌کنیم.

یکی از پرطرفدارترین محصولات ما، پلاک‌های اسم شما عزیزان می‌باشد. جواهری میکا در طول سال‌های فعالیت خود بسیاری از اسم‌های پرطرفدار را طراحی کرده و اگر طرح اسم شما از قبل موجود نباشد، برایتان به طور اختصاصی طراحی می‌کنیم.