ضمانتنامه طلا جواهری میکا

ضمانتنامه مادام العمر

جواهری میکا

با ضمانتنامه طلا جواهری میکا اصــل بخریــــد. تضمین جنس طلای 18 عیار و وزن دقیق محصول و مشخصات دقیق کالا با ضمانتنامه طلا جواهری میکا

LIFETIME
WARRANTY

ویژگی‌های اصلی ضمانتنامه طلا

ضمانت خرید

ضمانت خرید مجدد کالا با بالاترین قیمت در ایران

ضمانت عیار طلا

دارای گواهینامه عیار 18 طلا برابر با 750

ضمانت وزن

وزن دقیق با ترازوی پیشرفته

دسترسی مادم العمر

دسترسی به مشخصات کالا به صورت مادم العمر

اعتبار در سراسر ایران

اعتبار خیلی بیشتر از یک فاکتور عادی در تمام کشور

استعلام آنلاین

استعلام آنلاین در هر زمان و به راحتی

تفاوت فاکتور طلا و ضمانتنامه طلا

شاید برایتان سؤال شده باشد که اصولاً چه تفاوتی میان فاکتور طلا و ضمانتنامه طلا وجود دارد؟ آیا ماهیت هر دو یکسان نیست؟ در جواب باید بگوییم تفاوتشان از زمین تا آســـمان است. بیایید مهم‌ترین تفاوت میان این دو را با هم بررسی کنیم:

– اعتبار ضمانتنامه طلا بسیار بسیار بیشتر از یک فاکتور است. زیرا ضمانتنامه وجهه قانونی‌تری دارد و الزام آور است، اما فاکتور فروش صرفاً برگه‌ای است که فقط نزد همان فروشنده اعتبار خرید دارد.

– در فاکتور صرفاً اطلاعات کلی در مورد کالا ذکر می‌شود اما در ضمانتنامه تمام جزئیات کالا اعم از وزن خالص طلا، تعداد و قیراط نگین‌ها، درجه خلوص نگین‌ها، عیار دقیق طلا و البته تصویر کالا روی ترازو ذکر می‌شود.

– اگر به هر دلیل فاکتور شما گم شود یا پاره شود و یا دیگر به آن دسترسی نداشته باشید دیگر نمی‌توانید طلای بدون فاکتور خود را به راحتی بفروشید، اما ضمانتنامه طلا دسترسی مادم العمر شما را حتی بدون در دست داشتن ضمانتنامه فراهم می‌کند. کافی است شماره ضمانتنامه را در صفحه استعلام ضمانت‌نامه وارد کنید و تمام جزئیات و حتی تصویر کالای خود را روی ترازو ببینید. پس دیگر نگران از دست دادن ضمانتنامه نباشید.

اگر سؤالی دارید که تا به اینجا در مورد ضمانتنامه طلا متوجه نشده‌اید، می‌توانید به واتساپ پشتیبانی جواهری میکا پیام دهید تا به صورت رایگان با شما تماس بگیریم یا به پیام‌هایتان پاسخ دهیم.

ضمانت خرید

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های ضمانت نامه طلا جواهری میکا نسبت به فاکتور فروش، ضمانت خریـــد است. همه ما از ارزش طلا و سرمایه‌ای بودن آن باخبریم و نمی‌خواهیم این سرمایه‌گذاری ارزشمند را به ارزان بفروشیم. جواهری میکا جهت کسب رضایت مشتریان خود که قصد فروش طلای خود را دارند، این امکان را قرار داده تا با ارائه ضمانت نامه و فاکتور خرید به نزدیکترین نمایندگی جواهری میکا، بدون کسر وجه، دقیقاً به میزان وزن طلای خود و به ارزش روز نقداً دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می‌کنیم مقاله ضمانت خرید طلا، چرا و چگونه؟! را مطالعه کنید.

ضمانت عیار طلا

تمام محصولات جواهری میکا با عیار 750 یا همان عیار معروف 18 عیار هستند. این عیار با دستگاه‌های پیشرفته و دقیق اندازه‌گیری می‌شود. عیار تمام محصولات به صورت دقیق در ضمانت‌نامه محصولات درج شده است.

ضمانت وزن

یکی از دغدغه‌های مشتریان با توجه به قیمت بالای هر گرم طلا، وزن دقیق کالای خریداری شده است. در ضمانت‌نامه طلا جواهری میکا وزن همان محصول به صورت کاملاً دقیق اندازه‌گیری شده و ذکر می‌شود.به عبارت دیگر عکس قطعه طلای خریداری شده که روی ترازو قرار دارد، ضمیمه ضمانت‌نامه می‌شود و به صورت مادم العمر، از طریق صفحه استعلام ضمانت‌نامه، قابل دریافت و مشاهده می‌باشد.

دسترسی مادم العمر

جواهری میکا جهت اعتمادسازی مشتریان خود، اطلاعات مربوط به ضمانتنامه طلا را به صورت دائمی و بدون هیچ تغییری روی وب سایت خود ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر هر زمانی که نیاز به بازبینی اطلاعات مربوط به ضمانتنامه خود را داشته باشید کافی است به صفحه استعلام ضمانت‌نامه رجوع کنید و از جزئیات آن مطلع شوید.

اعتبار در سراسر ایران

همیشه در هنگام خرید طلا، فاکتور دریافت کرده‌اید، اما آیا این کافی است؟ جواهری میکا با سابقه درخشان در زمینه طلا و جواهر در ایران، با ارائه ضمانتنامه طلا در سراسر ایران شناخته شده است. کافی است هنگام فروش کالای خود ضمانتنامه طلای خود را به فروشنده نشان دهید تا اصالت کالای خود را ثابت کنید.

استعلام آنلاین

خلاصه مهم‌ترین اطلاعات در ضمانت نامه طلا درج شده است، اما هر زمان که بخواهید می‌توانید با مراجعه به صفحه استعلام ضمانت‌نامه تمام جزئیات در مورد طلای خود را مشاهده کنید.